POTRZEBUJEMY

PIENIĘDZY

Ile możemy robimy sami, mamy też wspaniałych wolontariuszy, ale potrzebujemy środków na szczepienia, sterylizacje, leczenie, terapeutyczną karmę, opłaty, czynsz etc… Obok żadnego psiaka nie przechodzimy obojetnie, nawet jeśli dawno przekroczyliśmy limity i nasze środki finansowe są na wyczerpaniu. Zawsze liczymy na Twoje dobre serce. Każda złotowka się liczy.

Nr konta: 54194010763144728500000000

KARMY

Każdy chciałby zjeść czasem coś dobrego, dlatego prosimy Cię o karmę. Jeśli możesz kup tą lepszą (Royal Canin, Purina, Pedigree, Chappy itp.). Przytulisko zawsze będzie tylko poczekalnią, nadzieją na dom. Niech w tym czekaniu psiaki czują, że ktoś się o nie troszczy. Nie stać nas na rarytasy, które psy tak lubią. Jednak Ty możesz im od czasu do czasu sprawić radość.

KOCÓW

Przytulisko nie jest ocieplane, gdy nadchodzą mroźne dni psiaki marzną. Budy są drewniane, koc ogrzeje i choć trochę przypomni dom, do którego tęsknią. Jeśli możesz przynieś koc, poduszkę, starą kołdrę (WAŻNE: bez pierza). Dla Ciebie to czesto niepotrzebna już rzecz, dla naszych podopiecznych ciepło w które mogą się wtulić.

TWOJEJ OBECNOŚCI

Przy przytulisku mamy grupę fantastycznych wolontariuszy. Wyprowadzają psiaki na spacery, pomagają je szkolić i wygłaskać. Dzięki nim nasi podopieczni odzyskują wiarę w człowieka, ponownie uczą się ufności, stają się radosne. Wypieszczony psiak łatwiej znajduje dom i szybciej się w nim aklimatyzuje. Przyjdź do nas i zobacz, ile możesz zyskać na kontakcie z psami. Tej miłości, którą obdarzają człowieka, nie da się znaleźć nigdzie indziej.